ویدئوی گشت و گذار فوق العاده در شهر نیویورک

نیویورک از زیباترین و منحصر بفردترین شهر های جهان است. که همواره از آن به عنوان پایتخت جهان نیز یاد می شود.

نیویورک چه از لحاظ اقتصادی، چه از نظر سیاسی و اجتماعی نیز از مهم ترین شهر های جهان به شمار می آید.

منهتن مهم ترین قسمت شهر نیویورک محسوب می شود. که از جذاب ترین جاذبه های شهری در جهان برخوردار است. وجود آسمان خراش های بلند و خیابان های شلوغ و لوکس و نورپرازی ها و تلوزیون های بزرگ تبلیغاتی از ویژگی های بارز و چشم نواز این شهر است.

شما در این ویدیو در پیاده روهای زیبا و شلوغ شهر قدم خواهید و به نقاط مختلف شهر سر می زنید و سوار اتوبوس ها و قایق های روباز خواهید شد و خیابان های مختلف شهر، پارک های زیبا از جمله پارک مرکزی نیویورک، مجسمه ی آزادی، متروی شهر، بناها و پل های معروف و زیبای شهر و خیلی از نقاط دیگر شهر را مشاهده خواهید کرد و شما با حس و حال و شور شوق شهر آشنا خواهد کرد. همچنین نماهای کلی و زیبایی از شهر در این ویدیو قرار داده شده است.

همواره عکس های مختلف و زیادی از شهر نیویورک دیده ایم اما با این ویدیو شما به درون شهر خواهید رفت و خود اصلی شهر نیویورک را حس خواهید. و متوجه خواهید شد چه چیزی این شهری را به شهری متمایز با دیگر شهر های جهان تبدیل کرده است.

 

  • صدای پس زمینه ی این ویدیو نیز کاملا صدای افکت و اورجینال ویدیو می باشد و هیچ صدای اضافه ی دیگری به آن اضافه نشده است تا شما را کاملا در حال و هوای شهر نیویورک قرار دهد.
  • از ویژگی های این ویدیو این است که شهر نیویورک را هم در طول روز و هم در شب به تصویر کشیده است. و همچنین نام مکان ها نیز در زیر ویدیو قید شده است.

این فیلم با کیفیت  1080p  و با قیمت  16,900 تومان  و در مدت زمان  59 دقیقه  برای شما تهیه شده است که می توانید آنرا پس از پرداخت هزینه به صورت مستقیم دانلود کنید.

 

خرید ویدئوی گشت وگذار در نیویورک

 

تصاویری از محیط ویدئو :

پیام بگذارید