ویدئوی گشت و گذار در شهر و معماری بی نظیر بارسلون اسپانیا

شهر باسلونا در ایالات خود مختار کاتولونیا در کشور اسپانیاست. چیزی که این شهر را به یکی از زیبا ترین شهر ها را در دنیا تبدیل کرده، معماری بی نظیر این شهر است که در کاملا منحصر به این شهر است.

از دیگر جاذبه ها و دلایلی که باعث شده سالانه تعداد زیادی گردشگر از این شهر دیدار کنند سواحل بسیار زیبا و آب و هوای گرم و معتدل، خیابان ها و محله های قدیمی و زیبای این شهر است.

در ویدیو گشت و گذار در بارسلون در سال 2013 گرفته شده ست و در آنخیابان های لوکس و قدیمی شهر، سواحل بی نظیر و زیبای شهر، پارک ها و مکان های رو باز شهر، ساختمان ها و بناهای زیبا با معماری بی نظیر و حال و هوا و شور وشوق شهر را مشاهده می کنید. و به نوعی سفری کامل و کوتاه به این شهر خواهد داشت.

همچنین این ویدیو شامل نماهای کلی و زیبا از شهر بارسلون است.

  • صدای پس زمینه ی این ویدیو نیز کاملا صدای افکت و اورجینال ویدیو می باشد و هیچ صدای اضافه ی دیگری به آن اضافه نشده است تا شما را کاملا در حال و هوای شهر بارسلون قرار دهد.
  • از ویژگی های این ویدیو این است که شهر بارسلونا را هم در طول روز و هم در شب به تصویر کشیده است. و همچنین نام مکان ها نیز در زیر ویدیو قید شده است.

این فیلم با کیفیت  1080p  و با قیمت  11,900 تومان  و در مدت زمان  45 دقیقه  برای شما تهیه شده است که می توانید آنرا پس از پرداخت هزینه به صورت مستقیم دانلود کنید.

خرید ویدیو گشت و گذار در شهر بارسلون

تصاویری از محیط ویدئو :

پیام بگذارید