ویدئوی گشت و گذار در شهر و طبیعت بی نظیر ونکوور

به یکی از بهترین شهر های جهان در لحاظ کیفیت زندگی خوش آمدید. ونکوور شهری که همواره بین 5 شهر جهان از لحاظ کیفیت زندگی است البته چندین سال در صدر این رتبه بندی بوده است.ـ

زیبایی شهری و طبیعت فوق العاده این شهر، کیفیت حمل و نقل، آب و هوای بی نظیر و ویژگی های بسیار دیگر، ونکوور را به شهری منحصر بفرد تبدیل کرده است.

شاید سفر به این شهر برای هر کسی امکان پذیر نباشد ولی در این ویدیو شما به نوعی به این شهر سفری کوتاه خواهید داشت و حس و حال و شور شوق شهر را می بینید.

در این ویدیو شما در پیاده روهای سرزنده ی شهر قدم می زنید و طبیعت بکر و بی نظیر شهر و اطراف آن را می بینید. همچنین پارک ها و جنگل های زیبا و بزرگ شهر، محله ها و خیابان های بی نظیر شهر، ساحل و بندر گاه زیبای ونکوورف، ساختمان های زیبا و مهم شهر و نماهای کلی از ونکوور را مشاهده می کنید.

  • صدای پس زمینه ی این ویدیو نیز کاملا صدای افکت و اورجینال ویدیو می باشد و هیچ صدای اضافه ی دیگری به آن اضافه نشده است تا شما را کاملا در حال و هوای شهر ونکوور قرار دهد.
  • از ویژگی های این ویدیو این است که شهر ونکوور را هم در طول روز و هم در شب به تصویر کشیده است. و همچنین نام مکان ها نیز در زیر ویدیو قید شده است.

این فیلم با کیفیت  1080p  و با قیمت  14,900 تومان  و در مدت زمان  57 دقیقه  برای شما تهیه شده است که می توانید آنرا پس از پرداخت هزینه به صورت مستقیم دانلود کنید.

خرید ویدئوی گشت و گذار در شهر ونکوور

پیام بگذارید